Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

Ev Tadilatı Mı, Yoksa Yeni Bir Ev Mi?

cati izolasyonu nedir
Şubat 08, 2017

Ev Tadilatı Mı, Yoksa Yeni Bir Ev Mi?

Konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı için dekorasyon trendleri doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz. Köhne koltuklar, gıcırdadığı için sürekli yağladığınız kapılar, hava geçiren pencereler… Hayal ettiğiniz ev rahatlığını imkansız kılan tüm bu nedenlerden ötürü  yeni bir eve geçmeyi düşünebilirsiniz.  Tabii bu planınızı gerçekleştirebilmeniz için ciddi bir birikiminizin olmaması durumunda kredi çekmeniz gerekebilecek. Bu sırada banka konut edindirme kredilerinin şartları sizi bu düşünceden vazgeçirebileceğini de aklınızda bulundurmalısınız.

Yeni Ev Aldığınızı Var Sayarsak…

Yeni ev alma planlarınızı gerçekleştirmek tabii ki de yaşam kalitenizi yükseltecek olup, huzur ve konfor dolu bir hayata kavuşmanızı sağlayacaktır. Fakat, bilindik dekorasyon seviyesindeki konutlar zaman içerisinde ihtiyaçlarınızı tatmin etmede yetersiz kalacak ve yenilik ihtiyaçlarınızı kısıtlayacaktır. Evinizin mutfak dolaplarının gereksinimlerinizi karşılayamaması durumunda ve yahut banyonuzun lavabosunun daha değişik tasarlanması istekleriniz durumunda evinizin dekorasyonunda sizi tadilata zorunlu bırakacaktır. Yeni ev ödemeleriniz üzerine bir de tadilat masrafları eklenerek bütçenizi gereksiz yere zora sokacaktır.

Yeni Ev Ve Artı Dekorasyon Masrafları Yerine Tadilat Çözümlerinden Faydalansanız?

Yeni ev kredi ödemeleri ve üzerine eklenen tadilat ve özel dekorasyon masraflarına girişmeden hazırdaki evinizin Full Tadilat ‘ın iç mimari çözümleriyle daha makul fiyatlara yenilenerek doğru bir karar alabilirsiniz. Bu şekilde eskiyen fakat, oturmaya alıştığınız evinizin eski ve artık kullanışsın hale gelen mobilyalarınızı duvarlarınız da dahil olmak üzere, Full Tadilat aracılığıyle özenli bir tadilattan geçirerek evinizi konforlu, kullanışlı ve huzurlu kılabilirsiniz. Adete sinirli bir dokunuşla eski yaşam alanınıza harika yenilikler katabilirsiniz,  üstelik daha mantıklı harcamalarla !

Tadilat seçeneğinde karar kılmanız halinde Full Tadilat ‘ın size sunacağı avantajlardan bir diğeri de, dekorasyon sırasında her şeye sizin karar verecek olmanız ve yaşam alanınıza ruhunuzu katabilmeniz olacaktır. Tadilat sonrası gereksinimlerinize optimum çözümler ile eski evinizden daha işlevsel bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Evinizin mutfak, banyo ve lavabosundaki dolap, ocak, lavabo ve küvetinden, salonunuzdaki aydınlatma sistemlerine dek sizin isteklerinize göre dekore edilebilir ve yahut tüm planlamayı iç mimarlarımızın eline bırakarak anahtar teslim dekorasyon ve tadilat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.