Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

İç Mimarlık

ic mimarlık somine
iç mimarlık antre
iç mimarlık banyo
iç mimarlık hizmetleri dekorasyon

Mekanınıza anlam katalım! İç mimarlık ve dekorasyon, işlev, malzeme, renk, teknik detay, maliyet, zaman, beceri ve tasarım yeteneğinin bütünleşmesiyle gerçekleştirilmektedir. Full Tadilat olarak; konut, ticari mekanlar, sosyal yapılar ve tarihi mekanları işlevine uygun bir biçimde, estetik değerleri göz önünde bulundurarak, zengin malzeme alternatifleriyle düzenlemekteyiz.

Full Tadilat ’ın mimar ve iç mimarlardan oluşan uzman tasarım ekibi, mimari alanındaki akademik düzeydeki bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve özgünlükten yana yenilikçi tasarım anlayışıyla, müşterilerinin zevkleri ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi sürdürmektedir.

Dekorasyon işi zahmetli ve uğraştırıcı bir iştir. Her detayı ince eleyip sık dokumak gerekir. Sizin hem günlük işlerinizle takip edip hem de bu işlerle uğraşmanız çok yorucu ve yıpratıcı olacaktır. Üstelik her detayı çözmenizde çoğu zaman mümkün olmayacaktır. Gelin siz hiç yorulmayın, bütün bu işlerinizi en kısa sürede,en doğru şekilde, şık tasarımlarla mimarlarımız ve profesyonel ekibimizle biz halledelim. Size de bu mekanların tadını çıkarmak kalsın.

Yaratıcı ve yaşanabilir mekânlar tasarlayan, planlayan,detaylandıran ve uygulayan, gerekli bilgi ve becerilerle donatılmış ekibimizle tüm iç mimarlık hizmetlerinizde yanınızdayız.