Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

İzolasyon Hizmetleri

izolasyon hizmetleri isi ses
izolasyon hizmetleri isi
izolasyon metal
izolasyon sistemleri

Yapılarda izolasyon en önemli konulardan biridir. Binaların uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı için izolasyon büyük önem taşımaktadır. Hava şartlarındaki sıcak soğuk geçişlerinden, yağmur, kar gibi yağış etkilerinden, ve bina temelinde yeraltı sularından binalar hasar görürler. Binaların bu etkilerden korunması ancak doğru izolasyon uygulanması ile mümkündür.

Binaların içlerinde, mekanlar arası geçişlerde de izolasyona dikkat etmek gerekiyor. Mekanlar arasında ses ve ısı izolasyonu, Islak hacimlerde su izolasyonu gibi..

İzolasyon yaşadığımız ortamların sağlıklı olması için de gereklidir. Yaşanılan mekanların uzun yıllar boyunca değerini koruması iç ve dış etkenlerden doğru biçimde korunmuşsa gerçekleşebilir.

Yılların verdiği tecrübeyle, işinde uzman ekibimiz ve uygun fiyat garantisi ile her türlü İzolasyon, Su İzolasyonu, Çatı İzolasyonu, Ses İzolasyonu, Havuz İzolasyonu, Su Deposu İzolasyonu, Soğuk Hava Deposu İzolasyonu, Teras İzolasyonu hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek size kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşatıyor.