Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com

Ofis Uygulama Projeleri

ofis uygulama masa
ofis uygulama acik
ofis uygulama makam
ofis uygulama giris

Ofis dekorasyonu ve tasarımında en önemli nokta mekanın keşfinin iyi yapılması ve  ihtiyacın doğru belirlenmesidir. Ofisin faaliyet gösterdiği sektöre göre girişten itibaren, danışma  - sekreterya - bekleme holünden başlanarak, mekanın bölümlendirilmesi  ilk aşamadır. İhtiyaca göre personel alanı ,gerekliyse açık ofis düzeni (Workstation),  yönetici odaları, odalar arası geçiş sistemi ,birimler  içinde yönetici ile personelin koordinasyonu ofis tasarımına yön verici unsurlardır.

Ofisin faaliyet alanına göre ziyaretçi sayısıda en az çalısan sayısı kadar önemlidir. Ofis dekorasyonu ve tasarımında mekandaki insan sirkülasyonu çok önemlidir. Ziyaretçi ve çalışan sayısına göre uygun metrekarelerde bekleme alanı , geçiş koridorları ve çalışma alanları tasarlanması gerekir. Ayrıca sirkülasyon yoğunluğu kullanılacak malzemelerin seçiminde de çok önemlidir. Yogun sirkülasyonlu mekanlarda daha dayanıklı ve yoğun kullanım alanlarına uygun malzemeler tercih edilmelidir.

Büyük metrajlı projelerde bazı mekanların gün ışığını alması mümkün olmayabilir. Bu tarz mekanlar ara bölmeleri camlı bölme yaparak ve doğru aydınlatma kullanarak ferah ve yaşanılabilir ortamlara dönüştürülebilir.

Çalışanların ofis ortamında kendini iyi hissedebilmesi çalışma verimliliğini arttırır. Bu yüzden ofis tasarımı ve dekorasyonu çok önem taşımaktadır.

Full Tadilat, Mimari alanında hizmet verdiği 47 yıl boyunca yüzlerce proje geliştirerek, adını altın harflerle yazdırmıştır. Bu nedenledir ki, küçük, orta, büyük ve de mega ölçekli işletmeler için geliştirdiği ofis uygulama projelerinin haklı gururu içerisindedir. Full Tadilat, gerek ofis uygulamaları ve gerekse diğer tüm projelerini kalite politikalarından ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Full Tadilat, olarak işin ehli ustaları ve kalite anlayışı ile siz değerli müşterileri nazarında büyük projelere imza atmaya devam etmekte olup; üretici destekli başarılı projeleri içeren kampanyaları ile, makul fiyatlı muhteşem ofis uygulama projeleri geliştirecek güce, bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Full Tadilat referanslarından bazı firmaları, ziyarette bulunduğunuz web sitesinden inceleyebilir ve dilerseniz müşteri temsilcilerinden referans telefon numarası talep edebilirsiniz.